GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Yaşamak İçin Doğayı Koruyalım

DoğaYukarıdaki başlıkta belirtildiği üzere lütfen geleceğimiz için doğayı koruyalım, tüm geçmiş yönetimlerin bin bir güçlükle dikerek ortaya çıkardığı, her yıl korumak için yüksek miktarlarda harcamaların yapıldığı yeşil örtümüzü koruyalım, denizi göremeyeceğiz diyerek zarar verenlere, bu ağaçları sökün yoksa biz sökeriz, kuruturuz diye alenen tehdit savuran bazı zavallılara engel olalım, el birliği ile ortaya çıkardığımız Orjan'ımızı koruyarak bizden sonraki kuşaklara intikalini sağlayalım.
Çocuklarımıza ve gençlere ağaç ve yeşilin faydalarını anlatıp onlara doğa sevgisi aşılayalım, nebat ve tabiat düşmanlarına, bir çeşit magandalara mani olalım, olamıyorsak zarar verenleri gördüğümüzde lütfen vakit kaybetmeden yönetime ve devriyelere haber verelim. İmkan buldukça fidan dikerek çevrenin gelişmesine katkıda bulunalım, budamalar konusunda uzmanlarından yardım isteyelim, yanlış ilaçlama yapmayalım.

Ve nihayet bu yazının niçin yazıldığını anlamak için lütfen hafızanızı zorlayarak sahilden ne kadar ağacın eksildiğini, yok olduğunu hatırlamaya çalışın. 29.04.2009

 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR