GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Veda

Çok değerli ziyaretçimiz;

16.08.2007 tarihinden günümüze kadar kesintisiz 13 yıl boyunca sizlere hizmet ederek Orjan ve yakın çevresiyle ilgili bütün haber, olay ve belgeleri sunan web sitemizin güncellenmesine 31.12.2020 tarihi itibari ile ilerleyen yaşımın ortaya çıkardığı sağlık sorunları nedeniyle son verilmiştir.

Web sitesi şu andaki mevcut hali ile 08.09.2024 tarihine kadar yayında kalacak, belirtilen tarihte kendini kapatarak dijital ortamdan kalkacaktır.

Orjan'ın dünyaya açılan penceresi olarak yayın yaptığı süre boyunca siteyi ziyaret eden, olumlu geri dönüşleriyle beni motive edip onurlandıran tüm ziyaretçilerime, dostlarıma, arkadaşlarıma ve Orjan'lılara teşekkür ederim.

Umarım bundan sonra Orjan yönetimine geçecek kişilerce her gün gelişen teknolojinin imkanları da kullanılarak daha güzel, daha işlevsel, kooperatifimizin gelir-gider tablolarının, mizanların, bilançoların bulunduğu, üyelerin aidat ve su borçlarını ödeyebileceği, borç ve alacak durumlarını görebileceği, yönetime ıslak imzalı dilekçe yerine geçecek yazılar iletebileceği olanakların yer aldığı bir web sitesi kurularak değerli üyelerin hizmetine sunulur.

Bundan sonra web sitemiz güncellenmese de sağlığımın elverdiği ve tabii kısıtlı imkanlar ölçüsünde daha az uğraşı isteyen Facebook grubumuz bir süre daha yayınına devam edecek olup Orjan ve yakın çevresi ile ilgili bilgi ve haberleri o platform üzerinden takip edebilirsiniz.

Birlikte geçirdiğimiz 13 güzel yıl için tekrar teşekkür eder bütün güzelliklerin sizlerin olacağı sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dilerim.

Saygılarımla
Kaya Keten
31.12.2020

 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR