GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Üyelerimizden Gelen 3 Duyuru-Haber

Sitemizi takip ederek gelişimine katkıda bulunmak için bilgi-haber gönderen okurlarımıza teşekkür ederek istekleri doğrultusunda duyurularına aşağıda yer verilmiştir.

Ali Aldemir isimli üyemiz e-postasında özetle Kooperatifin üyelere İBAN numarası bildirmesine gerek olmadığını, bankaların sistemlerinin eski hesap numarasına yapılan havaleleri İBAN'a çevirerek kabul ettiğini bildirerek, sorun olmayacak inşallah diyor..

Ufuk Uyan isimli üyemizde 2 ayrı e-postasının ilkinde Havran barajının yarasalardan ötürü su tutmasında yine problemler çıktığını belirterek basında çıkan haberin linkini yollamış, ilgi haberi okumak için lütfen BURAYA tıklayınız..
Diğer mailinde ise barakaların olduğu komşu sitedeki 4 eve hırsız girdiğini, bazı evlerin camlarının kırıldığını, Orjan'da da her sene olduğu gibi bu kışta hırsızlık olabileceğini, bu yan tenekeli mahallenin berduş yatağı olmaktan çıkarılması için belediyeye tekrardan başvuru yapmamız gerektiğini, bu barakaların kaldırılması ve orada büyüyen otların tamamen temizlenip çevre düzenlemesinin acil bir şekilde yapılması gerektiğini, otların yangın tehlikesi yaratıp sivrisinek ürettiğini, tinerciler için barınma alanı olduğunu, bu bölge düzenlenmeden Orjan'daki hırsızlık ve diğer olayların önüne geçilemeyeceğini belirtmiş.

Her iki üyemizin de görüşlerine katılmamak elde değil, umarız lisanı münasip ile dile getirilen bu istekler ilgililerce dikkate alınarak gerekenler yapılır. 28.10.2009

 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR