GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Son Hazırlıklar

Yasakların önemli ölçüde kaldırılacağı, cafe ve benzeri işletmelerin oyun oynanması haricinde açılacağı tarih olan 1 hazirana sadece 1 iş günü kala hazırlıklar hızlandı.

Rakı bar kapalı alanındaki işlerini bitirirken çimlerini biçmeye, salıncaklarını tamir edip boyamaya devam ediyor, işletmeci Erkan Göroğlu çalışmaları ile ilgili olarak web sitemize yaptığı açıklamada  "önümüzdeki hafta sosyal mesafe ve hijyen kuralları kapsamında sayın site sakinlerimize hizmet vermeye başlayacağız, güneşe ve temiz havaya hasret kalan bütün Orjan'lıları mekanımıza bekleriz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan kooperatif elemanları sahil kesiminde, çim biçimi, yabani ot mücadelesi, çiçeklerin bakım, budama ve yenilerin ekilmesi, yürüyüş yollarının süpürülmesi, sulama, aydınlatmanın elden geçirilmesi, kumsalın tesviye edilerek yabancı maddelerden arındırılması gibi işler ile uğraşırken demir atölyesinde gölgelik şemsiyelerin metal aksamlarının boyanması ve oturma gruplarının tamir işleri yapılıyor.

414 Sosyal tesisinde olası açılışa hazırlık olarak Nuran hanım tepeden tırnağa, Atatürk posterlerinden camlara kadar her şeyi pırıl pırıl yapmaya çalışırken yöneticilerde virüs tedbirleri kapsamında verilecek hizmetin mütalaasını yapıyor.

Havuz Cafe-Bar son hazırlıklarına çok hızlı ve ara vermeden devam ederek, gölgelikleri, boya işlerini, tamirat ve tadilatlarını yapıyor. Bu yıl gölgeliğin üzerine yapılmakta olan mini teras körfezin eşsiz manzarasını, havuzun gece ışıklandırmasını gözler önüne sererek tercih edilecek oturma alanı olarak hemen öne çıkıyor, işletmeci Murat Kurt "Hiç bir masraftan kaçınmadan Orjan'lıların daha iyi bir yaz tatili geçirmeleri için elimizden geleni yapıyor, her sene yenilikler ekleyerek müşterilerimize daha iyi hizmet etmeye çalışıyoruz, önümüzdeki hafta içinde açılacak mekanımıza sayın site sakinlerimizi bekliyoruz" diyerek eğlence ve dinlence isteyenleri mekana davet etti.

Barcelona Beach işletmecisi Muharrem Eruzunlar "Hazırlığımız hemen, hemen tamamlandı, zıp-zıp işler duruma getirildi, mutfak, aydınlatma, su tesisatı yenilendi, sürpriz sanatçılar ve daha bir çok yenilikle hizmet vermeye hazırız, hükümetten açılış izni çıkar çıkmaz kapılarımızı açıyor, hizmete başlıyoruz, site sakinlerimizi eğlenceye bekleriz" sözleriyle işletmesinin hazır olduğunu belirtti.

Orjan Aile Çay Bahçesi işletmecisi Keleş ailesi ise işletmeleri için "çiçeklerle donattığımız, gölgelik alanları arttırarak dinlence isteyenlerin tercih edeceği, kuş cıvıltıları altında kitap okumak, ayağını uzatıp kafa dinlemek, el yapımı gözleme yiyerek, zengin menülü sabah kahvaltılarına katılarak kendini mükafatlandırmak isteyenlerin mekanı olacağız, son hazırlıklarımızı yapıyoruz, kısmetse önümüzdeki hafta hizmete başlayacağız" ifadeleri ile mekanlarının bir kaç gün içinde açılabileceğinin haberini vermiş oldu.

Bizler de bütün site esnafımıza, 414 çalışanlarımıza kolaylıklar, hastalıktan uzak, verimli, hayırlı bir sezon diliyoruz. (Kaya Keten 29.05.2020)
 

Son Hazırlıklar Son Hazırlıklar
   
Son Hazırlıklar Son Hazırlıklar
   
Son Hazırlıklar Son Hazırlıklar
   
Hazırlıklar Hazırlıklar
   
Hazırlıklar Hazırlıklar
   
Hazırlıklar Hazırlıklar
   
Hazırlıklar Hazırlıklar
   
Hazırlıklar Hazırlıklar
   
Hazırlıklar Hazırlıklar
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR