GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Satılık Evler

SİTEMİZDEN EV ALMAYI DÜŞÜNÜP, SİTE HAKKINDA YETERLİ BİLGİSİ OLMAYANLAR İÇİN

ORJAN TATİL SİTESİ HAKKINDA ÖZET BİLGİ!

5 Dakikada ulaşacak kadar merkezlere yakın, sükûnet ve huzurun bozulmayacak kadar kargaşadan uzaktaki, hiç bitmeyecek dostlukların kurulduğu, bol oksijenli temiz havanın eksik olmadığı körfezin en uzun kumsalına sahip bir tatil yerleşkesidir Orjan.
Düz ayak oluşu, yürüyüş, koşma ve bisiklet sporuna çok uygun olup bu açıdan bakıldığında orta ve ortanın üzerindeki yaş gurupları, emekliler için tercih sebebi olmuştur. Sitedeki ev fiyatları bu günkü koşullarda 300.000.-TL den başlayarak 550.000.-TL ye kadar değişmekte evlerin konumu, denize olan mesafesi, inşaatın kalitesi, evin iç özellikleri, ekipmanları, eşyalı veya eşyasız olmasına göre farklılıklar göstermektedir. Sitede marketten fırına, camiden gazinoya, havuzdan kuaföre kadar her türlü sosyal ihtiyacı karşılayacak imkan mevcut olup kendi güvenlik ekibine sahiptir. Uluslararası hava alanına ve her türlü deniz ulaşımı için iyileştirme çalışmaları devam eden marinaya özel aracınızla 20 dakikalık mesafededir. İlçe merkezine yarım saatte bir midibüsler çalışmakta olup ulaşım ve park sorunu olmadan süper ve hiper marketlerden alışveriş yapmak mümkündür.

Sitemiz 1163 sayılı kooperatifler kanuna uygun olarak 5 kişilik bir yönetim kurulu ile idare edilip, 2 kişiden oluşan denetim kadrosu ile denetlenmektedir.
30 Haziran 2019 tarihli 41ncı olağan genel kurulda alınan karar gereği aidatlarımız 85,00 TL olup , ilgili ayın son gününe kadar yatırılabilir.
Vadesinde yatırılmayan her türlü ödeme için aylık %5 gecikme cezası uygulanır. Yapılan ödemelerden ilk önce varsa gecikme cezaları tahsil edilir, geriye kalan miktar aidat ve diğer yükümlülüklere mahsup edilir.

Elektrik KW ücreti UEDAŞ tarifeleri kapsamında, su M3 fiyatı 0.50 TL dir. 1803 Konuttan oluşan yerleşkede henüz kat mülkiyetine geçilmemiştir. En hareketli ve kalabalık sezonu Temmuz ve Ağustos ayları olup yaz-kış devamlı oturan yaklaşık 150 aile bulunmaktadır. 15 Nisan 15 Kasım tarihleri arasında denize girilebilir, balıkçılık merakı olanlar için av veren bir yerdir, zıpkın ve bırakma oltaları ile levrek, çapari ile uskumru ve kolyoz, uygun ağ donanımı ile dil balığından ıstakoza kadar her tür deniz canlısını avlamak mümkündür. Ahtapot, kalamar ve jumbo karideste ise son yıllarda maalesef ciddi bir azalma gözlemlenmiştir.

Ekonomik şartlarda uzun bir tatil geçirmek için aranılan parametrelerin çoğunun bulunduğu sitemiz hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek, görmedim, duymadım, bilmiyorum dememek için TARİHÇEMİZİ okuyabilir, FOTOĞRAFLARIMIZI inceleyebilirsiniz. Sizi de aramızda görmeyi umar, ilanların içeriğinden, gerçeklere uygunluklarından, doğabilecek her türlü sonucundan ilan sahiplerinin sorumlu olduğunu bu ilanlarla her hangi bir ilişkimizin olmadığını, hiç bir şartta Kooperatifimiz ve site Editörü Kaya Keten'in sorumlu-mesul tutulamayacağını saygıyla hatırlatırız.

SİTEMİZDEN EV ALACAKLARA ÖNEMLİ HATIRLATMA!!

Orjan Tatil Sitesinden ev alacaklar için yalnız ev tapularının devri yeterli olmayıp ayrıca kooperatif ortaklığının devir alınması gereklidir.

Tapunun yanında kooperatif ortaklığının devir işlemlerinin yapılmaması halinde yeni ev sahiplerinin bir çok yasal hakları kaybolacak, ayrıca site yönetimi ile yeni ev sahipleri arasındaki ilişkilerin kurulması güçleşecektir.

Sitemizden ev satın alacakların bu konulara özenle dikkat etmeleri ve mutlaka kooperatif yönetimini/muhasebesini konudan haberdar etmeleri kendi menfaatleri açısından gereklidir. (Kaya Keten 13.08.2020)

 

SAYFAYI GÜNCELLEMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

 

Satılık evler Satılık Ev Bilgisi

Orjan Tatil Sitesi İnönü Cad. No:89 Tel: 533 817 40 85

<<Orjan Tatil Sitesi Satılık Evler>>

 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR