GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
2. El Oto  Alırken Kontrol'ü İhmal Etmeyin!

Oto KontrolSigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı  Türkiye’de bir ilki temsil eden SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır. Türkcell ile anlaşmalı olarak kullanıma giren SMS projesi ile kişiler mesaj atarak arabalarının hasar geçmişlerini, mağdur bilgilerini, trafik poliçelerinin olup olmadığını ve eğer bir kazaya karıştılarsa kaza tespit tutanaklarının durumunu Türkcell 5664’e mesaj atarak sorgulayabilecekler.
Bunun için hasarlı olup olmadığını öğrenmek istediğiniz aracın plakasını yazarak 5664 de mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Saniyeler içinde sorgulamanızın cevabı yaklaşık 2.-TL (7 SMS/14 kontör)
bedel karşılığında cep telefonunuza mesaj olarak ulaşıyor.
Hasar Geçmişi Sorgulama hizmetiyle sunulan hasar bilgileri, 2003 yılından itibaren sigorta şirketleri tarafından yapılan kasko ve trafik sigortası hasar ödemelerini içermekte olup önceki yıllara ait bilgiler verilemiyor ve hasar bilgileri bir defaya mahsus cam hasar ödemelerini içermiyor.
Daha detaylı bilgi için kurumun http://www.tramer.org.tr/ adresindeki sitesini ziyaret ederek istediğiniz detaylara ulaşabilirsiniz. 23.12.2009

 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR