GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Orjan'ı Keşfedin

Sayın Ziyaretçi;

Aşağıda yer alan 48 dakikalık video; Orjan'da ev almayı düşünüp site hakkında yeterli bilgisi olmayanlar ile kiracı veya esnaf olarak aramıza katılmayı planlayan yani henüz Orjan'lı olmayanlara sitemizi tanıtan, yol gösterip, yaşam biçimimizi anlatan; Zaten Orjan'lı olup da bu sitenin suyunu içmiş, havasını solumuş, hepsi birbirinden değerli sayın üyelerimize de Orjan'ı yeniden keşfetmeleri, hatıralarını tazeleyip anılarını canlandırmaları ve özlem duyduklarında seyrederek bir nebze olsun hasret gidermeleri için hazırlanmıştır.

Bu videoda beş dakikada ulaşacak kadar merkezlere yakın, sükûnet ve huzurun bozulmayacak kadar kargaşadan uzaktaki, hiç bitmeyecek dostlukların kurulduğu, bol oksijenli temiz hava ile çiçek kokularının eksik olmadığı, birbirinden güzel evlerde gülen yüzlerle yaşayan, birlikte eğlenip, birlikte üzülen, özel günlerde şanlı al bayrağımızın altında coşkuyla toplanan site sakinleri ile körfezin en uzun kumsalına sahip bir tatil yerleşkesi olan Orjan anlatılmaktadır.

Bu video izlendiğinde neden hiç bitmeyip hep tazelenen dostlukların kurulduğu, neden tercih edildiği, deniziyle, havuzuyla, yüzen, koşan, spor yapanıyla, tesisleri ve etkinlikleriyle, eğlencelerde oynayıp göbek atanları ve balkonlarında fasıl düzenleyenleriyle Orjan mozaiği daha iyi anlaşılacaktır.

Ortakların katılımcı faaliyetleri ile çok güzel ve eğlenceli tabloların oluştuğu Orjan olgusunun, videoyu izledikten sonra sizde de heyecan uyandırarak gülümsetmesi dileği ve küçük bir öneriyle;

Yola çıkın! Gürültülü kentten uzaklaşmak, soluk almak, sessizliği dinlemek, kendinizle olmak, spor yapmak, eğlenmek ya da sadece alıp başınızı gitmek istediğinizde Orjan'a gelin. Çeşit çeşit çiçek kokularıyla sizi mest eden rengârenk bahçeler, bu bahçelerin içinde birbirinden şirin yapılardaki yüzlerinden gülücük eksik olmayan insanlar ve gün boyu sizin için şarkı söyleyen kuşlar orada sizi bekliyor.

İyi seyirler. (Kaya Keten 10.10.2015)

Videonun görüntü ve ses kalitesi İnternet hızınız ile bilgisayarınızın performansına tabidir.

 

 
Seni Seviyoruz Türkiyem Seni Seviyoruz Türkiyem
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR