GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
20. Burhaniye Ören Festivali

Burhaniye Belediyesince her yıl düzenlenen Ören Festivali bu yıl 10-12 Temmuz günleri arasında yapılıyor. 3 Gün sürecek festivale bir çok tanınmış sanatçı eşlik ediyor.
Festivale katkısı ve emeği geçenler olarak; Birsen Lemke, Clup Orient, Cemil Bahadır, Burcu A.Ş, Erol Göker, Yaprakhan çiftliği, Aydın Parkecilik, Eken Ticaret (Mesut Akın), Otel Clup Fiord, Keskin Otel, Otel Efem Tatil Köyü, Otel Clup MTK, Ören Artemis Tatil Köyü, Otel Konak Lale, Otel Clup Nova, Karakaş Motel, Ada Model, Clup Tiran tatil Evleri, Clup Adra Tatil Evleri, Nina Otel, Meriç Otel, Topas Otel, Şen Motel den oluşan isimler açıklanırken belediye başkanımızın seçim çalışmaları sırasında Orjan'ı ziyaretinde festivalin bir ayağının Orjan'da yapılacak sözü maalesef havada kalmış oluyor.
Eski yöneticilerimizin son zamanlardaki yetersiz ilgisi ile yeni yönetimin acemiliği veya kucağında bulduğu sorunlar sebebiyle Orjan büyük bir tanıtım fırsatını da böylelikle kaçırmış oldu.
Umarız 10 günde Orjan'da büyük değişiklikler göreceksiniz diyerek göreve başlayan yeni yönetim kurulu seneye yapılacak 21. Burhaniye Ören festivali için Burhaniye Belediyesi nezdinde yapacağı girişim ve katkılarını zamanında yaparak etkinlik ve tanıtım fırsatı ikinci defa kaçırmaz. 05.07.2009
 

Festival
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR