GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Kısa Haberler-1-

Tuğra market geçici yerinde faaliyete başladı. Orhan marketten kalan barakayı muvakkat restorasyon ile kullanılır hale getiren işletmeci sezon sonuna kadar burada hizmet verecek. Önümüzdeki sezon için bu barakayı yıkarak yerine 200 metrekare civarında modern bir market inşa edeceğini belirten işletmeci Orjan'lıların ilgisinden memnun olduğunu söyledi.

Bu yıl icra edilecek genel kurulumuz kendi yerimiz olan yeni 414 çay bahçesinde yapılacak, bu olay Orjan için bir ilk oluyor şimdiye kadar yapılan bütün genel kurullarımız kiralık mekanlarda yapılmakta idi, bu toplantı sebebi ile çay bahçesine ilave gölgelik alanlar ve giriş çıkışı güvenlik altında alacak bazı ilaveler yapılıyor. 

Bu kış aşırı deniz hareketlerinden dolayı bozularak kullanılmaz hale gelen tahta iskele önlerindeki yürüyüş yolu yeni parke taşları ile yeniden yapılıyor.

Rakı bar ile 414 çay bahçesinin yanındaki çocuk bahçelerine yeni oyun üniteleri yerleştirildi. Yeni kurulan oyuncaklardan çocuklar olduğu kadar ebeveynleri de memnun oldu, akşam serinliği başlayınca çocuklar yeni oyuncaklarını kullanmak, oynamak, denemek için bahçelere hücum edip şen kahkahalar ile kendilerinden geçiyorlar. Darısı diğer çocuk bahçelerinin başına. 27.06.2009
 

Tuğra Market Tuğra Market
   
414 414
   
Yürüyüş Yolu Yürüyüş Yolu
   
Çocuk Bahçesi Çocuk Bahçesi
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR