GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Keson Kuyuya Ne Oldu

Keson kuyumuzun hemen yanında yaklaşık 15 gün önce 5-6 metre derinliğinde açılan çukur yeterli ilgi gösterilmediği için lağım sularıyla doldu.
Çukurun derin olması ve içinin kanalizasyon atıkları ile dolması sebebiyle yan duvarlarında göçmeler başladı, çukurun hemen yanındaki ağaçlar çukur tarafından yutuluyor. Keson kuyuya çok yakın mesafede oturan site sakinlerinden Sayın Mehmet Bumin "Bu çukuru yaklaşık 15 gün önce açtılar, sebebini öğrenecek yetkili göremedim, çukur lağım suyu ile doldu, kokudan, kara sinekten oturamıyoruz, bu tehlike saçan çukur etrafında güvenlik çiti yapılmadı bu derin bataklığa bir hayvan, bir insan, bir çocuk düşse kurtaramayız, bunun vebalini kim ödeyebilir, bu kadar ilgisizlik olur mu" diye tepki gösterdi.
Fotoğrafların çekildiği sırada çukur etrafında güvenlik için sadece naylon şerit çekildiği bu şeridin de geçen 15 gün içinde hava şartlarından yırtılarak işaret olma vasfını kaybettiği, çukurun 3 adet ağacı yuttuğu, çukur başında durulamayacak kadar kesif kötü koku yaydığı görüldü. 23.08.2009
 

Keson Kuyu Keson Kuyu
   
Keson Kuyu Keson Kuyu
   
Keson Kuyu Keson Kuyu
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR