GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
İğdeler Kuruyor -2-

Sahildeki iğde ağaçlarının birer birer kuruduğu daha önce de sizlere buradan duyurulmuştu. (Bakınız) Son günlerde sahil güneşlenme çimi üzerinde yer alan ve altında bir çok site sakininin gölgesinde oturarak muhabbet ettiği, dinlendiği bir iğde ağacı daha kurumaya başladı.
Bu oksijen makinelerinin günden güne azalması sağ duyulu site sakinlerini üzdüğü gibi artık akıllara bazı soru işaretleri de getirmeye başladı.
Ağacı ve tabiatı seven site sakinleri bir biri arkasından kuruyan ağaçları gördükçe bu ağaçların denizi veya iskeleyi evinin balkonundan göremeyen ön sıra sakinleri tarafından sabote edildiği görüşünü paylaşmaya başladı.
Mesleği ormancılık olan, ağaçlar hakkında eğitim görmüş yönetici ve deneticilerimizin bu kötü gidişe müdahale ederek mümkünse bahse konu ağaçları kurtarmasını, tekerrür etmemesi için gerekli tedbirleri almasını, eğer bir kötü niyet varsa müsebbiplerinin ceza görmesi için adli makamlara gereken suç duyurularını yapmasını, kuruyan ağaçlardan boşalan yerlere en kısa zamanda yenilerini dikmesini bekliyor, umuyoruz. Lütfen yeşili koruyalım, bin bir emekle yetişmesi yıllar süren ağaçlarımıza sahip çıkalım.02.09.2009
 

Kuruyan İğde Ağaçları.
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR