GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Hayırsever

Daha önce bu sütunlarda sizlere "Allah Kabul Etsin" başlığı ile duyurulan (BAKINIZ) sağlık ocağımızın yenilenmesi işleri üyelerimizden hayırsever CİNOĞLU ailesi tarafından sürdürülüyor.

Yapılan ilk işlere ilave olarak binanın dış cephesi ile demir doğraması yeniden boyanan, hastaların daha konforlu şekilde beklemesini sağlayacak sıramatik cihazı konulan ve çok yakın zamanda sosyal mesafe kurallarına sahip otuma koltukları yerleştirilecek olan aile sağlık merkezimize Cinoğlu ailesinin katkısı büyük olurken diğer hayırseverler tarafından örnek alınması arzu ediliyor.

Temiz ve modern bir görünüşe ulaşan sağlık merkezimiz için öncelikle yönetimden, olmazsa başka hayırseverler tarafından acilen bir çevre düzenlenmesi hem gerekiyor hem de dikilecek çiçek ve bitkilerle oluşacak görüntü güzelliği çok sayıda site sakinimizin arzu ve beklentisini oluşturuyor.

Gelinen son durum hakkında web sitemize bilgi veren doktorumuz sayın Mustafa İçyüz konuşmasında "Sayın Cinoğlu ailesinin merkezimize yaptığı katkılarından dolayı teşekkür eder örnek olmasını dilerim, virüs salgını nedeniyle binanın arka kapısı kapatılmış ve girişler sadece ön kapıya yönlendirilmiş olup hastalar içeriye teker, teker alınmaktadır, bu sebeple bina önünde önümüzdeki günlerde bekleme yapacak site sakinlerinin oturmaları için oturma banklarına ihtiyaç vardır, yönetimce veya hayır sahiplerince temin edilmesi bir zaruriyet oluşturmuştur.

Yine daha önce rahatsızlık geçirerek uzun süre raporlu kalan doktorumuz ve bu süre içinde gelen geçici hekimlerimiz ve son olarak Seçil hanım zamanında köylerden ve site halkından çok sayıda vatandaş kayıtlarını başka merkezlere kaydırmış bulunmaktadır.

Sağlık ocağımızın hizmet verebilmesi için belli bir sayıda kayıtlı vatandaşa sahip olması gerekmekte olup önceden kayıtlarını başka yerlere kaydıran ve henüz kayıt yaptırmamış olan site sakinlerinin bir an önce kayıtlarını merkezimize yaptırmaları ve merkezin bakanlıkça kapatılma ihtimalini ortadan kaldırmaları gerekmektedir, değerli Orjan'lıların bu hususa önem vermelerini rica ederim" ifadelerinde bulunmuştur.

Sayın Orjan'lıların, yönetimin ve mübarek ramazan ayında hayır yapmayı düşünenlerin dikkatlerine. (Kaya Keten 27.04.2020)
 

Sağlık Ocağı Sağlık Ocağı
   
Sağlık Ocağı Sağlık Ocağı
   
Sağlık Ocağı Sağlık Ocağı
   
Sağlık Ocağı Sağlık Ocağı
   
Sağlık Ocağı Sağlık Ocağı
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR