GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Gün İçinden

11.03.2020 Tarih ve Uyarı-İkaz başlıklı haberimizde duyurulan; dikkatsiz sürücülerin dikkatlerinin çekilebilmesi için otomatik bariyerlere takılan (Birinci fotoğraf) girilmez işaretleri sosyal medyada yapılan eleştiriler sonrasında "DUR" işareti olarak değiştirildi.

Coronavirüs için peş, peşe yapılan açıklama ve uyarılar doğrultusunda muhasebe çalışanlarının sağlıklarının korunması amacıyla 1,5 metrelik sosyal temas mesafesinin sağlanabilmesi için bina önüne şerit çekilerek hizmet pencereden verilmeye başlandı.

Vatandaşların çoğunlukla uyarılara uyduğu ilçedeki sokak ve caddelerin tenhalığından anlaşılırken bazı bankalar müşterilerini teker teker içeri alarak işlerini hallediyor, mudilerini online işlemlere yönlendiriyor, bazı personelini de evlerinde Home Ofis görevlendirerek içinde olduğumuz bu zor günlere çare olmaya çalışıyor.

İlçedeki marketlerde yaşanan temel gıda maddeleri ile temizlik ve hijyen malzemelerine ilgi kesintisiz devam ederken Burhaniye'de an itibari ile halâ kolonya ve maske bulunamıyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. (Kaya Keten 19.03.2020)
 

Uyarı Uyarı
   
Virüs Virüs
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR