GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Dilekçe

Burçep tarafından organize edilen, dereler kaynaklı çevre kirliliğinin önlenmesi için yapılan girişimde sağ duyulu vatandaşlar saat 13:00 dan itibaren Baski Şube Müdürlüğü önünde toplanarak Anayasadan kaynaklanan dilekçe verme haklarını kullandılar.

Sıcağa aldırmadan, tatilini, işini yarıda kesip gelen 54 çevre dostu, verdikleri dilekçeleri gururla havaya kaldırarak derelerin temizlenmesini istedi, sorumluları göreve davet etti.

Orjan'dan 4 yönetim kurulu üyesi ve önümüzdeki dönem için adaylığını açıklayan sayın Aydın Eyice dahil sadece 24 kişinin katılımı her zaman olduğu gibi bu işlerin atıp tutmakla olmadığı, daha iyi bir Orjan için bazı fedakarlıklara katlanıp yeri geldiğinde yürümek, yeri geldiğinde pankart taşımak, yeri geldiğinde ter döküp dilekçe vermek gibi bazı fiili katılımların gerektiğini bir kere daha gözler önüne serdi.

Etkinliğine bizzat gelen veya önceden verdiğim E-Posta adresine mail yollayarak katılan dostlarımıza teşekkür ederek, döktükleri terlerin, ayırdıkları zamanın karşılıksız kalmamasını diler, geçerli mazeretleri olmaksızın teşrif etmeyenlerin bundan sonra dere ve deniz kirliliği hakkında söyleyebilecekleri çok fazla bir şeyleri olmadığını hatırlatırız. (Kaya Keten 06.07.2020)
 

Dilekçe
   
Dilekçe
   
Dilekçe
   
Dilekçe Dilekçe
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR