GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Çözüm Gerekiyor

Sahil yürüyüş yolu üzerinde bulunan oturma yerleri sos veriyor.
Gerek magandaların gerekse hava koşullarının tahrip ettiği banklar günden güne eksiliyor, üzerinde oturmanın mümkün olmadığı banklar hem işlev yapmıyor hem de gözü rahatsız ediyor.
Akşam yürüyüşlerinde dinlenmek için oturma yeri arayan bazı site sakinleri durumdan şikayetçi olduklarını belirterek yönetimin daha fazla ilgilenmesini istedi.

Yeni 414 çay bahçesi ile Rakı Barın yanındaki çocuk bahçelerinde gece aydınlatması olmadığı için gece güneş battıktan sonra bahçeler karanlığa gömülerek işlevini kaybediyor.
2 Çocuk annesi bir site sakini " Çocuklarımızı gündüz güneşin altında oynamaya getiremiyoruz, gece yürüyüşe çıktığımızda oynamalarını istiyoruz ama aydınlatma olmadığı için bunu da yerine getiremiyoruz ışıklandırma istiyoruz dedi "

Atatürk bulvarı üzerinde oturan site sakinleri gece yarısı diskoya 5-6 konvoyluk araçlarla dışarıdan gelen disko müşterilerinin bulvar üzerinde ters yönde sürat yaptıklarını, sabahın erken saatlerinde çıkışta ise gidiş ve geliş yönünde aynı anda yarış yaparak lastik yaktıklarını, çok süratli ve alkollü araç kullandıklarını kaza ve belanın kaçınılmaz olduğunu belirterek yönetimin çözüm bulması gerektiğini ifade edip kaygılarını dile getiriyorlar.

Ziraatçı olduğunu söyleyen bir diğer site sakinimiz ise yönetim organik tarım, zeytin yetiştirme hayallerini bırakarak çöplerimizi zamanında alsın, karanlık sokakları aydınlatsın, oto parklar boş dururken daracık sokaklara park eden araçları parka çektirsin, siteye giren yabancılara mani olsun, inşaat yasağını uygulatsın, site güvenliğini sağlasın diyerek sitemde bulundu. 17.07.2009
 

Çocuk Bahçesi Oturma Bankı
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR