GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Bahar Çalışmaları

Denetko tarafındaki tel örgü ile adalar arasında kalan yeşil alanda geçtiğimiz yıl ham olarak yapılan yürüyüş yolu tesviye edilip bordürlerle sınırlandırılarak uygun stabilize malzeme ile kaplandı silindirlerle sıkıştırılarak sabah ve akşam yürüyüşüne uygun hale getirildi. İkinci adım olarak nizamiye ile sağlık ocağı arasında tel örgümüz boyunca yapılan güzergahında programa alındığı öğrenildi, bundan böyle yürüyüş yapan site sakinleri sahildeki yola bağımlı kalmayıp siteyi çepe çevre yürüyerek dolaşabilecekler.

Yeni 414 Çay Bahçesi yoğun bir çalışma ile sezona daha doğrusu 1 Mayıs bahar bayramına hazırlanıyor. Gölgelik alanlar arttırılıyor, internet hizmeti almak için bilgisayarları ile gelecek üyelere elektrik alabilmeleri için prizler, genel amaçlı aydınlatma tesisatı yapılıyor. Gölgede oturmak isteyenlere gölgelik alanlar, güneşlenmek isteyenlere çim üzerinde güneşlenme alanları tanzim ediliyor. Yeni 414 yeni yüzü ile yeni sezonda şilteleri ve şemsiyeleri ile üyeleri karşılamaya hazırlanıyor.

Beton iskelenin başındaki saçtan yapılmış çürümüş soyunma kabinleri sökülerek yerine silikonlu tuğladan 4 adet soyunma kabini yapıldı. Kabinlere pimaş kapılar takılarak tamamlanacak. Kabinlerin hemen yanındaki duşlar yaz sezonunda yetersiz su nedeni ile sıra oluşturuyordu, duşlara ana su borusundan yeni hat çekilerek bu sorun ortadan kaldırıldı bu yaz denizden çıkınca duş için sıra beklenmeyecek. Kabinler tamamlandıktan sonra  iğde ağaçları ile kumsal arasına yine aynı tuğlalarla dinlenmek, güneşin batışını seyretmek için oturma bantları yapılacağı öğrenildi. Velhasıl kış ve kış uykusu bitti icraat ve çalışmalar dolayısı ile Orjan güzelleşmeye başladı. 25.04.2009

 

Yürüyüş Yolu Yürüyüş Yolu Yürüyüş Yolu
     
414 Çalışmaları 414 Çalışmaları 414 Çalışmaları
     
Soyunma Kabini Soyunma Kabini Soyunma Kabini
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR