GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı

Yönetici ve Deneticilerimiz

SAYFAYI GÜNCELLEMEK İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ

Dönemi

Yönetim Kurulu

Denetim Kurulu

(1)
26.03.1978
04.07.1981

Rüştü Tuncer (Başkan)
Özdemir İ. DEMİRTAŞ
Rıza Mısırlıoğlu
Taner ERİM
Bekir Yiğit

Alp Tayyar Gür
Cemalettin Esin
İsmail Karabeyoğlu

(3)
04.07.1981
30.05.1982

Rüştü TUNCER (Başkan)
Özdemir İ. DEMİRTAŞ
Rıza MISIRLIOĞLU
Bekir YİĞİT

Cemalettin Esin
İsmail Karabeyoğlu

(4)
30.05.1982
09.07.1983 

Rüştü TUNCER (Başkan)
Rıza MISIRLIOĞLU
Cemalettin ESİN
Bekir YİĞİT
Vedat ALSOY

Sabahattin Demiralp
İsmail Karabeyoğlu

(5)
09.07.1983
04.05.1985

Cemalettin ESİN (Başkan)
Suna BAŞARA
Bekir YİĞİT
Osman KAYA
Rıza MISIRLIOĞLU

Ertürk Şengün
Sabahattin Demiralp

(7)
04.05.1985
11.05.1986

Cemalettin ESİN (Başkan)
Rıza MISIRLIOĞLU
Osman KAYA
Suna BAŞARA
Mustafa ŞEN

Ertürk Şengün
Dursun Ayık

 (8)
11.05.1986
14.06.1987

Ertürk ŞENGÜN (Başkan)
Osman ÇETİNTAŞ
Dursun AYIK
Zafer TEKİNMERİÇ
Tevfik BALTACI

Sabahattin Demiralp
Yılmaz Yalçın

(9)
14.06.1987
25.03.1990  

Zafer TEKİNMERİÇ (Başkan)
Dursun AYIK
Osman ÇETİNTAŞ
Tevfik BALTACI
İsmail KARABEYOĞLU

Yılmaz Yalçın
İsmail Ayık

 (12)
25.03.1990
11.03.1991

Zafer TEKİNMERİÇ (Başkan)
İsmail KARABEYOĞLU
Osman ÇETİNTAŞ
Zeki ÖZDEMİR
Zekâi DOĞAN

Mustafa Karapınar
Hürrem Güner

(13)
11.03.1991
16.02.1992

Osman ÇETİNTAŞ (Başkan)
Necmi ŞENGİDER
Şeref Kaya Demirbaş
Basri Yılmaz
Hayrettin DİKMEN

Mustafa Karapınar
Nuray Yücedağ

(14)
16.02.1992
13.06.1993

Osman ÇETİNTAŞ (Başkan)
Necmi Şengider
Hayrettin Dikmen
Önder Ildız
Ahmet Tuna

Ferhat Gençdoğan
Hüseyin Birdim

 (15)
13.06.1993
19.06.1994

Ali Haydar ÇELİK (Başkan)
Cemalettin ENGİN
Hikmet İKİZ
Güngör ÜLGEN
Şeref Kaya DEMİRBAŞ

Mehmet Mirza Demir
Erkan Şen

(16)
19.06.1994
18.06.1995

Basri YILMAZ (Başkan)
Sadık ERSEN
Alkan GÜNAY
Süleyman AYDOĞAN
S. Ahmet UYSAL

Bünyamin Özer
Şevki Biber

(17)
18.06.1995
09.06.1996

Basri Yılmaz (Başkan)
İrfan Atılgan
Süleyman Aydoğan
Tayfur Kutbay
Mustafa Keleş

Bünyamin Özer
Şevki Biber

(18)
09.06.1996
16.03.1997

Basri YILMAZ (Başkan)
İrfan ATILGAN
Süleyman AYDOĞAN
Mustafa KELEŞ
Tayfur KUTBAY

Bünyamin Özer
Şevki Biber

İstifadan Ayrılma
16.03.1997
21.06.1998

Basri YILMAZ (Başkan)
İrfan ATILGAN
Süleyman AYDOĞAN
Mustafa KELEŞ
Hayrettin DİKMEN

Bünyamin Özer
Şevki Biber

(20)
21.06.1998
14.09.1999

Ahmet ALTIN (Başkan)
Cemalettin ENGİN
Süleyman GERAL
Azize SEZER
Nuri CANSEVEN

Burhanettin Gürel
Osman Ayhan Yıldırım

İstifadan Ayrılma
14.09.1999
25.06.2000

Süleyman GERAL (Başkan)
Cemalettin ENGİN
Azize SEZER
Ahmet TUNA
Ahmet ALTIN

Burhanettin Gürel
Osman Ayhan Yıldırım

İstifadan Ayrılma
25.06.2000
23.07.2000

Süleyman GERAL (Başkan)
Azize SEZER
Ahmet TUNA
Levent GÜVENER
Cemalettin ENGİN

Burhanettin Gürel
Ferhat Gençdoğan

İstifadan Ayrılma
23.07.2000
24.06.2001

Cemalettin ENGİN (Başkan)
Levent GÜVENER
Hamdi Kartal

Azize Sezer
Ahmet Tuna

Burhanettin Gürel
Ferhat Gençdoğan

 (23)
24.06.2001
01.09.2002

Cemalettin ENGİN (Başkan)
Levent GÜVENER
Hikmet İKİZ
Tuncay PAK
Kâtip ERDOĞAN

Ayhan Yazıcı
Alkan Günay

İstifadan Ayrılma
01.09.2002
29.06.2003

Hikmet İKİZ (Başkan)
Tuncay PAK
Kâtip ERDOĞAN
Ali DOĞRU
Şeref Kaya DEMİRBAŞ

Ayhan Yazıcı
Alkan Günay 

(25)
29.06.2003
26.06.2005

Hikmet İKİZ (Başkan)
Şeref Kaya DEMİRBAŞ
Kâtip ERDOĞAN
Ali DOĞRU
Mecit ERASLAN

 Şevki Biber
Alkan Günay

 (27)
26.06.2005
15.07.2007

Hikmet İKİZ (Başkan)
Şeref Kaya DEMİRBAŞ
Kâtip ERDOĞAN
Ali DOĞRU
Mecit ERASLAN

Ruhi Koç
Ünal Tellibayraktar

 (29)
15.07.2007
28.06.2009

Hikmet İKİZ (Başkan)
Şeref Kaya DEMİRBAŞ
Kâtip ERDOĞAN
Ali DOĞRU
Mecit ERASLAN

Erol Kocadölü
Burhanettin Gürel

(31)
28.06.2009
20.06.2010

Tevfik BALTACI (Başkan)
Fikri ERARSLAN
Besime ALKIŞ
Yılmaz ERGÜNEY
Sait ÖZTÜRK

Erol Kocadölü
Burhanettin Gürel

(32)
20.06.2010
24.06.2012

Tevfik BALTACI (Başkan)
Fikri ERARSLAN
Besime ALKIŞ
Sait ÖZTÜRK
Sadık
KORKUT

Erol Kocadölü
Burhanettin Gürel 

(34)
24.06.2012
02.05.2013

Tevfik BALTACI (Başkan)
Fikri ERARSLAN
Besime ALKIŞ
Sait ÖZTÜRK
Sadık
KORKUT

Erol Kocadölü
Burhanettin Gürel 

İstifadan Ayrılma
02.05.2013
20.07.2014

Tevfik Baltacı (Başkan)
Fikri Erarslan (2nci Başkan)
Besime Alkış
Sait Öztürk
Doğan Taçalan

Erol Kocadölü
Burhanettin Gürel 

(36)
20.07.2014
26.06.2016

 Tevfik Baltacı (Başkan)
Fikri Erarslan (2nci Başkan)
Sait Öztürk
Doğan Taçalan
Ersin Öztürk

Erol Kocadölü
Burhanettin Gürel 

(38)
26.06.2016
31.12.2016

Tevfik Baltacı (Başkan)
Fikri Erarslan (2nci Başkan)
Sait Öztürk
Ersin Öztürk
İsmail Aydoğdu

Burhanettin Gürel
Hakan Ünler
İstifadan Ayrılma
31.12.2016

Tevfik Baltacı (Başkan)
Fikri Erarslan (2nci Başkan)
Sait Öztürk
Ersin Öztürk
Talip Taçalan

Burhanettin Gürel
Hakan Ünler
(40)
30.06.2018
---

Tevfik Baltacı (Başkan)
Fikri Erarslan (2nci Başkan)
Sait Öztürk
Talip Taçalan
Ersin Öztürk

Burhanettin Gürel
Hakan Ünler

   
 

Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!

TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR