GÜLÜMSEYİN ARTIK, ŞİMDİ ORJANDASINIZ..
Sayfa Başlığı
Toplantı

Önümüzdeki genel kurulda yönetime aday olacakları daha önceden bilinen grup, bugün kır kahvesinde yaptığı toplantıda aday isimlerini ve yapmak istediklerini açıkladı.

Zaman, zaman gelen, gidenlerle sayı değişse de 20-25 kişilik bir topluluğa hitap eden sayın Güliz Güner adayların; Güliz Güner, Sergül Oral, Musa Çapık, Muammer Gür ve Güray Tekin olduğunu belirtti.

Konuşmasında mutlaka site yönetimini kuracaklarını bu amaçla halâ yapılmamış subasmanların hedefe mani olmaması için hukuki her yol denenerek gerekirse satışının sağlanıp ama mutlaka site yönetimine geçileceğini ifade etti.

Yine adaylardan Güray Tekin mevcut yönetimin Orjan'ı yetkisiz yönetmekte olduğunu, site yönetiminin kurulacak site yönetim kurulu tarafından yönetilmesinin bir zaruret olduğunu söyledi.

Sayın Güliz Güner deniz temizliğinin sağlanacağını, 414 sosyal tesisinin kâr eden bir kuruluş haline getirileceğini, kiracılarla yapılan sözleşmelerin Orjan lehine değiştirileceğini, kültür salonları oluşturulup sosyal amaçlar için kullanılacağını, havuzun işletilmesinin revizyon görüp üye fiyatları düşürülürken yabancı giriş ücretlerinin arttırılacağını, güvenlik olayını sorun olmaktan çıkaracaklarını, alt yapıyla ilgili gereken çalışmaların yapılacağını belirttikten sonra katılımcılara tek, tek söz vererek nasıl bir Orjan istediklerini sorarak aldığı cevapları not etti.

Aynı mekanda başka bir toplantı yapan diğer grup üyelerinin masaya gelerek hayırlı olması dileklerini sunması Orjan'ı güzel günlerin beklediğinin habercisi olurken fotoğraf çekimlerinden sonra ayrıldığım toplantı devam ediyordu.

Orjan toplumuna hayırlı olması ve adaylıklarını açıklayan üyelerimize başarı dilekleriyle. (Kaya Keten 10.08.2019)
 

Toplantı Toplantı
   
Toplantı Toplantı
   
Toplantı Toplantı
   
Toplantı
 
Seni Seviyoruz Türkiyem
     
 
     
Görmedim, Duymadım, Bilmiyorum Demeyin Sitemizi Sık-Sık Ziyaret Ederek Orjan Hakkında Her Şeyi Öğrenin!
TÜM TELİF HAKLARI SAKLIDIR